sobota, 29 lipca 2017

Zielony kolorem nadziei


Wszystko się wali, pali, układa nie po naszej myśli. Wydaje się, że nic już nigdy nie będzie takie samo, nie będzie dobrze. Znacie to? (Pomijam okres czasowy każdego miesiąca, gdzie towarzyszy nam PMS.) Chciałabym dziś wyjść do Was z postem z przesłaniem...


Nigdy nie wiadomo, co przyniesie nowy dzień, dlatego też w sytuacjach ciężkich nie poddawajmy się. Ja wiem, że czasem wszystko naprawdę się pieprzy, ale nie znaczy to, że mamy obrażeni odwrócić się plecami do naszego życia. Wszystko jest po coś. Każdy dzień uczy nas nowego. Do niektórych wydarzeń z przeszłości uśmiechniemy się w myślach, inne musimy przyjąć z pokorą na klatę. Bezsprzeczne jest jednak to, że codziennie uczymy się. Doświadczenia bywają dobre i złe, miłe i takie, o których chciałybyśmy/libyśmy zapomnieć, jednak każde z nich kształtuje nas, sprawia, że jesteśmy po prostu sobą, jedyni i niepowtarzalni.
Z biegiem lat dostrzeżemy, że za każdym razem udawało nam się wybrnąć z sytuacji, które były bez wyjścia. Jednak zaświeciło to światełko w tunelu. Pamiętajcie zawsze zaświeci, prędzej czy później. Ja wiem, że nikt z nas nie lubi czekać, jednak musimy nieraz dać sobie na wstrzymanie i poczekać z nadzieją na lepsze jutro.


Moja marynarka w kolorze ostrej zieleni ma symbolizować tę nadzieję. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak kolory wokół nas mogą wpływać na nasz nastrój. Ubierajmy się barwnie szczególnie w okresie jakiegoś życiowego "kryzysu". Pamiętajcie po burzy zawsze świeci słońce, czasem nawet zdarza się wielobarwna tęcza. A nadzieja wcale nie jest matką głupich.
Marynarka: Zara   T-shirt: Mango   Szorty: H&M   Sandałki: Badura    

14 komentarzy:

 1. Zielony to nie mój kolor, ale ten ma piękny,nasycony odcień i świetnie przełamuje taki czarno-bialy look!

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie sytuacje znam, aż za dobrze...
  Świetna stylizacja :) Marynarka <3 <3 jak zawsze mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo trafny tekst!
  Co do stylizacji to bardzo Ci pasuje ten zielony żakiet 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Buziaki dziękuje kochana za odwiedziny wyjeżdżam na urlop jeśli nie odpowiem na twój kolejny komentarz nadrobię jak wrócę:*
  WWW.KARYN.PL

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy byłam ruda to zieleń nosiłam na okrągło. Teraz trochę mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu? Również dla blondynek to dobry kolor :)

   Usuń
 6. Kolor i fason marynarki jest śliczny :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pugslovefood&fashion , Blogger