piątek, 20 października 2017

Ulica inspiruje, czyli street style #3


Już 3 wpis - STREET STYLE, a Wy z tygodnia na tydzień przekonujecie mnie coraz bardziej, że Polki, Polacy mają styl i nie jesteśmy w tym aspekcie wcale gorsi od zachodniej części Europy. Zresztą same/sami oceńcie...

1. Na pierwszy ogień idzie Aleksandra. Piękny trencz robi tu całą robotę. Ta stylizacja uzmysławia, że warto mieć w szafie taką ponadczasową perłę. Stonowana kolorystyka plus zmysłowa, naturalna uroda Oli, musiało się udać!


2. Dwójeczka z kolei to dziś Kasia. Ta stylizacja jest bardzo bliska mojemu sercu. Jeansowe katany - mam wrażenie, ze nie można się bez nich obejść. Piękna dziewczyna (i te usta!), świetny outfit, nie mam nic do dodania. Pozdrawiam cieplutko.


3. Perfekcja rządzi tą stylizacją. Niestety Twoim pismem nie rządzi perfekcja, ale z tego, co odczytuję chyba masz na imię Oliwia? :) Cholera... wyglądasz tak, jakbyś wiedziała, że będziesz tego dnia fotografowana. Klasycznie, minimalistycznie, widać dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Jestem na tak!


4. Martyno! Nie mogłam przejść obok Ciebie obojętnie, musiałam Cię zaczepić. Bardzo, ale to bardzo przypominasz mi mnie sprzed kilku lat... ta sama długość włosów, ten sam typ urody, podobny styl. Cieszy mi się buzia do tych zdjęć, ale już przechodzę do stylizacji. Mocnym punktem jest tu płaszcz, ale dodatki też robią swoją robotę. Pozdrawiam, mój klonie sprzed lat...


5. W momencie, gdy zaproponowałam Oli zdjęcia, od razu zdjęła okulary. Halo, dziewczyno takie oprawki są hot! Ta stylizacja to połączenie francuskiej elegancji ze sportem. I kto mi powie, że czerń jest nudna? Duże: Si!


6. A na deser pierwsza dama mojego serca... przedstawiam Wam moją mamitę. Podczas jednej z mojej sesji cyknęłam mamie kilka zdjęć i kompletnie nie była świadoma, że je wykorzystam... ha! Zła córka. Mamo jesteś szczęśliwa, że umieściłam Cię na blogu? 
 

Serdecznie dziękuję Wam dziewczyny za współpracę i ruszam na kolejne polowanie...
Co sądzicie moje czytelniczki o tym zestawieniu? Która stylizacja podoba Wam się najbardziej?

12 komentarzy:

Copyright © 2016 Pugslovefood&fashion , Blogger